Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > Řadiče > IDE, ATA, RAID řadiče >

I-TEC PCI-E 2x M.2 Card (PCI-E/SATA) (PCE2M2)

I-TEC PCI-E 2x M.2 Card (PCI-E/SATA) (PCE2M2)

Cena:

379 Kč

Koupit za 379 Kč
Dostupnost:
Skladem

Popis produktu I-TEC PCI-E 2x M.2 Card (PCI-E/SATA) (PCE2M2): Řadič do sběrnice PCI Express, pro připojení M.2 disku Pokud vaše základová deska postrádá zabudovaný slot M.2 pro připojení SSD disku v tomto formátu bude tato I-TEC karta ideálním řešením.Pokud vaše základová deska postrádá zabudovaný slot M.2 pro připojení SSD disku v tomto formátu bude tato I-TEC karta ideálním řešením. Je vybavena jedním slotem pro disky M.2 SATA (B-Key, musí být zapojený SATA kabel do základové desky) a jedním slotem pro disky M.2 PCI-E (M-Key). Součástí balení je také SATA kabel a nízkoprofilová záslepka pro montáž do nízkých počítačových skříní.Klíčové vlastnostiUmožňuje současné připojení M.2 SSD (1× B-key a 1× M-key)Vyhovuje PCI Express M.2 specifikaci 1.0Podpora karet M.2 s velikostí 2230, 2242, 2260, 2280 NGFF SSDSoučástí balení je SATA kabel a nízkoprofilová záslepkaParametry a specifikace:Konektory:1× konektor pro SATA-based B key NGFF SSD1× SATA konektor pro... > více informací

  • Porovnání cen

Nabídka obchodu

Obchod
Hodnocení
Název
Cena
Dostupnost

I-TEC PCI-E 2x M.2 Card (PCI-E/SATA) (PCE2M2) - popis

nahoru

Řadič do sběrnice PCI Express, pro připojení M.2 disku Pokud vaše základová deska postrádá zabudovaný slot M.2 pro připojení SSD disku v tomto formátu bude tato I-TEC karta ideálním řešením.Pokud vaše základová deska postrádá zabudovaný slot M.2 pro připojení SSD disku v tomto formátu bude tato I-TEC karta ideálním řešením. Je vybavena jedním slotem pro disky M.2 SATA (B-Key, musí být zapojený SATA kabel do základové desky) a jedním slotem pro disky M.2 PCI-E (M-Key). Součástí balení je také SATA kabel a nízkoprofilová záslepka pro montáž do nízkých počítačových skříní.Klíčové vlastnostiUmožňuje současné připojení M.2 SSD (1× B-key a 1× M-key)Vyhovuje PCI Express M.2 specifikaci 1.0Podpora karet M.2 s velikostí 2230, 2242, 2260, 2280 NGFF SSDSoučástí balení je SATA kabel a nízkoprofilová záslepkaParametry a specifikace:Konektory:1× konektor pro SATA-based B key NGFF SSD1× SATA konektor pro...

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu I-TEC PCI-E 2x M.2 Card (PCI-E/SATA) (PCE2M2) užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější IEEE 1394 FireWire řadiče nebo Paralelní a seriové řadiče, USB řadiče, PCMCIA a ExpressCard řadiče.

Nejlevnější I-TEC PCI-E 2x M.2 Card (PCI-E/SATA) (PCE2M2) akční ceny - Levné I-TEC PCI-E 2x M.2 Card (PCI-E/SATA) (PCE2M2)

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější I-TEC PCI-E 2x M.2 Card (PCI-E/SATA) (PCE2M2) stojí 379 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější I-TEC PCI-E 2x M.2 Card (PCI-E/SATA) (PCE2M2) najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii IDE, ATA, RAID řadiče.

I-TEC PCI-E 2x M.2 Card (PCI-E/SATA) (PCE2M2) najdete také na Sleviste.cz a Nejrychlejsi.cz